18 Ağustos 2016

Turkcell İhale Kapsamında Kurduğunuz Baz İstasyonu Kalitesizliği!

Bakanlık ihalesiyle kurmuş olduğunuz baz istasyonlarından Tokat/Zile/Kuruçay Köyü baz istasyonu kurulduğu ilk günden itibaren bozuk çalışıyor, tam olarak ses kalitesi hiçbir zaman olmadı. Daha önce bu konuda şikayetimi size bildirdim sonrasında uzaktan yaptığınız işlemle birkaç gün düzgün çalıştı ama tekrar ve aylardır yıllardır bozuk çalışıyor. TV reklamlarında 4.5G den bahsediyorsunuz burada bırakın Edgeyi insanlar konuşamıyor bile. Biraz söylediğiniz ve yaptığınız şeylerin arkasında durun lütfen. Yaptığınız reklamlara yakışır iş yapın. Oradaki insanlarda dünya kadar para verip sizden hat alıp yükleme yapıyor ama siz onların iletişim hakkını vermiyorsunuz.

Aydın 216 Okunma

Cevaplar

  • Aydın24 Ağustos 2016

    Merhaba Turkcell Konu ile ilgili müşteri temsilciniz aradı servis personelinize göre bölgede bir sorun yokmuş. Telefon ayarlarımızdan 3G yerine 2g yi seçtiğimizde sorun çözülürmüş. 1.si bölgede sorun yok ise neden hala konuşamıyoruz her 3 kelimeden sadece 2 harf duyuyoruz, 2.si acaba Nokia 1100 telefonun 3G 2g ayarı nasıl yapılıyor bilgi verir misiniz. Ben o köyde hiç bir telefonla net görüşme yapılmıyor diyorum siz bilmem kaç G den bahsediyorsunuz alay mı ediyorsunuz. Ayrıca kurulduğu yıldan itibaren hiç düzgün çalışmayan baz istasyonunun çalışıp çalışmadığını siz bizden daha iyi biliyorsunuz, teknik servis elemanınız 6 ay önce burası zaten bozuk demişti ama hiçbirinizin umurumda değil. Sorunumu size bu ihaleyi veren bakanlıkla çözmeye çalışacağım... Sizlere de bölgedeki konuşamadığı baz istasyonunun gereksiz yere radyasyonuna maruz kalan halkından sevgilerini iletiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.08.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön