14 Mayıs 2015

Turkcell İcra Takibi Başlattı!

Ocak ayında vınn hattımı abone merkezine giderek iptal ettirdim ettirme abi hazır kart yap borcun kalmaz ödediysen dediler hadi inandık ettik bugün icra mesajı geliyor, ayıptır ya siz yapıyorsunuz diye ben icralık mesajı almak zorunda mıyım? Önce kendi merkezinizle görüşün sonra bize mesaj atın ayıptır daha kapısından ne girerim ne kimseye referans olurum, arayıp deseydiniz borç var öderdik Turkcell bu kadar aylar geçmiş şimdi mi aklına geldi faizle para istemek?

Çetin 256 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 15.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön