05 Şubat 2014 #2277296

Turkcell İcra Takibi Başlatmış!

6 yada 7 yıl önce Turkcell Hazır Kart olarak kullandığım hat için Güldamla Hukuk Bürosu tarafımdan tahsil edilmesi için 263 TL borç bakiyeli haciz işlemi yapılması için işlem başlanmış.
Turkcell Hazır Kart 0537 863 **** no'lu hazır kartın adından da anlaşılacağı gibi
hazır kart olması. Faturasız hat olmasından dolayı başlatmış olduğunuz haciz işlemlerinin Turkcell tarafından Güldamla hukuk bürosuna bilgi geçilerek dosyanın çekilmesini şahsım tarafından yapmak istediğiniz haksız kazançtan vazgeçmenizi ve dosyanın iptalinin yapılmasını rica ederim.

Figen 166 Okunma

Cevaplar

  • Figen05 Şubat 2014

    Turkcell kesinlikle cevap vermemiş yalan söylemekteler. Avukat dosyanın turkcell tarafından cekilmesini aksi takdirde işyerimden maaş haczi ile tahsil edeceklerini söylemekte, turkcell tarafından dosyanın avukatlık bürosundan cekilmesi gerektigini bildirmekte. Turkcell dosyayı cekmemekte inat etmektedir. Fatura arastırmasında bir hata olmadıgını bildiren mesaj cekmekteler. soruyorum size Turkcell Hazırkartın Nasıl faturası cıkabilir. Lütfen Güldamla Avukatlık Bürosundan Dosyanın Çekilmesini saglayınız.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön