24 Ocak 2014 #2254800

Turkcell İcra Takibi Başlatmış!

533 344 **** numaralı hattın borcuna dair 97 tl üzerinden 6 taksit yaptırmıştım. İki taksiti ödedim. Üçüncü taksiti ödeyemediğim için hakkımda icra takibi açıldı. Ana para borcumu sorduğumda bana 582 tl borcum olduğunu söylediler. Ödemiş olduğum 2 taksite ne oldu ? Ana para borcum 382 TL olması gerekmiyor mu?

Ozan 92 Okunma

Cevaplar

  • Ozan28 Ocak 2014

    [email protected]'ye şikayetimi yazdım. Bana borçla ilgili işlem yapamayacaklarını, avukatlık bürosuyla görüşmem gerektiğini söylediler. Bu tamamen yalan bir beyandır. Turkcell isterse kalan borçla ilgili Avukatlı bürosuna talimat verebilir. Ayrıca Haziran ayında yanlışlıkla yasal takip açtıklarını hata yaptıklarını kabul etmişler ve benden idari takibin ikinci taksitini almışlar; Avukatlık bürosu, bana gönderdikleri tebligatla ilgili ödeme yapmanıza gerek yok dosya merkezde demiştir. Fakat Haziran ayında açılan icra takibimi de itiraz etmemem için kapatmamışlar.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön