20 Şubat 2013 #1643516

Turkcell İcra Takibi Başlatmış!

9 ay önce yukarıda kayıtlı telefon numaramı kontörlü hatta çevirdim . Ancak hattımı hiç kullanmadım turkcell den yeni bir hat aldım,9 ay aradan sonra beni hiç bilgilendirmeden icraya vermişler. Bu hatla ilgili bana hiç bir mesaj veya bildirim yollamadılar,avukatlar benim 2 yıl önce taşınmış olduğum adrese bildirim yollamışlar,ama ben bu adresten taşındığı nüfus dairesine bildirdim.Avukatlar istediğinde ulaşıyor ama Turkcell hattım olmasına rağmen Turkcell bana ulaşamıyor benden 116 tl yerine şimdi 376 tl istiyorlar bizim hiç mi hakkımız yok bu konularda!

Fatih 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2013

    Müşterimizi 24.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön