06 Mart 2015

Turkcell İcra Şoku!

Turkcell faturalı hattımı hazır karta çevirdim, hat taşımasından dolayı 70 TL ceza gelecek dediler, aman gelsin de tek zarardan döneyim dedim. Sürekli faturamın kalanını ödemek için Turkcell'e uğradım.


Daha yok 2 aya çıkar dediler. Bakın bu faizle katlanmasın dedim, yok dediler. Birden Vodafone hattıma 124 TL Turkcell faturanızın ödemesini yapmazsanız icra gelecek mesajı ile şok oldum. E-mail ime faturam yollanmadı bile. Birde kullanmadığım telsiz ücreti almışlar.

Derya 88 Okunma

Cevaplar

 • Derya19 Mart 2015

  Faturamı istedim Turkcell den yolluycaklar, onlar kendilerince haklılarmış. Bende hakkımı arayacağım. Yurt dışına mesaj atmışım Şubatta basılsa anlamadım, çünkü ben hattımı ocakta aralıkta kapatmıştım. Şikayetimin kalmasını istiyorum. Faturam gelincede inşallah yollarlar, tüketici Hakem Heyetine şikayette buluncam. Teşekkürler. Kullanmadığım telsiz ücreti almışlar 2 yıllık, Turkcell devlete peşin ödüyormuş da. Hakkımı arayacağım.

 • Derya13 Mart 2015

  Ben dersteyken aramış Turkcell, bende tekrar aradım fakat muattap bulamadım, sürekli müzik dinlettiler, aktarıyoruz dediler, aktarılmadım. Ben şikayetimi çekmek istemiyorum. Saygılarımla

 • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2015

  Müşterimizi 11.02.2015 ve 12.03.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Derya10 Mart 2015

  Turkcell cevap vermedi. Turkcell iletişim merkezine mail yazdım kaç kere ve şu cevapla mesajım gitmedi bile. "Özür dileriz. Teknik bir hatadan dolayı mesajınız gönderilememiştir. Lütfen daha sonra yeniden deneyiniz. " Telefonla da zaten şikayetimi yapmıştım. Sizden ricam Şikayetimi çekmeyin. Ben Faturamı eve İcra gelmesin diye zaten ödedim. Ama Tüketiciler bilinçlensin istiyorum. Daha gecikmeli faturamın gecikme faizini de ister bu Turkcell ve O'nada kesin icra gelir: (

 • Derya06 Mart 2015

  Turkcell faturalı hattımı hazır karta çevirdim, hat taşımasından dolayı 70 TL ceza gelecek dediler, aman gelsin de tek zarardan döneyim dedim. Sürekli faturamın kalanını ödemek için Turkcell'e uğradım. Daha yok 2 aya çıkar dediler. Bakın bu faizle katlanmasın dedim, yok dediler. Birden Vodafone hattıma 124 TL Turkcell faturanızın ödemesini yapmazsanız İcRA gelecek mesajı ile şok oldum. İnsanı kandırma pazarı kurulmuş Dostlar dikkat edin. E-mail ime faturam yollanmadı bile. Birde kullanmadığım telsiz ücreti almışlar.

 • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön