15 Mayıs 2013 #1800378

Turkcell İcra Kararı Çıktı!

Numaramın ödenmemiş 1 adet fatura borcu vardı.Ben bu hattı kapatmak istedim fakat hat görüşmeye kapalı olduğu için izin vermediler.bende önemsemedim fatura biriktikçe birikti ben görüşme yapmadığım halde 105 liralık fatura en sonunda 500 küsürat kadar oldu.ne hikmetse Turkcell hattı iptal etti en sonunda yeter bu kadar dedi herhalde.şimdi ise bu 500 küsürat avukata gitti ve icra kararı çıktı.


Avukat ücreti falan toplam şuanda 850 civarı cuma gününe kadar ödemezseniz evinize icra gelecek denildi.iş adresime kağıt gönderildi maaşımdan kesilmek suretiyle. Yani bu şekilde olmamalı insanız hepimiz ben bu parayı ödeyemiyorum ödemekte istemiyorum sonuçta ben bu kadar kullanmadım.

Murat 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 16.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize yasal takip süreci hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön