07 Şubat 2014 #2282077

Turkcell İçerik Servisi Ücreti Kesmiş!

06.02.2014 tarihinde telefonum üzerinden internette dolaşırken birden önüme gelen reklamı kapatmak için çarpı ikonuna tıkladım. Daha sonra bana Müzik Video adlı üyeliğimin başladığına dair bir mesaj geldi . Mesajda üyeliğimin başladığını iptal için gerekli işlemler belirtiliyordu daha sonrasında bende hemen yaklaşık 1 dk içerisinde üyeliği iptal ettim ancak üyelik ücreti faturama yansımış bulunmakta.


Turkcell müşteri hizmetlerinden yardım istedim ancak kullanım yapıldığı gerekçesiyle beni reddettiler. Turkcell gibi büyük bir firma böyle bir servisle nasıl işbirliği sağlar? Benim üyelik talebim olmadığı halde işlem gerçekleşti. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Berahan 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizi 07.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön