21 Ekim 2013

Turkcell İçerik Servisi Ücreti Kesmiş!

Turkcell vınn faturamda iki aydır ekstra gelen ücretin bu maykito adresinin görüntü video müzik üyeliği otomatik yaptığı ve benim bilgimin dışın da faturama Turkcell faturalandırılması şikayet ediyorum. Bu firmanın maykito' nun yaptığı hiç bir hizmet olmadan üyelik sözleşmesi yapmadan aldığı tutarların geri ödenmesini rica ederim. Turkcell'in de böyle bir hizmeti onaysız yapıldığında müşterilerine sms ile bilgilendirilmesini rica ederim.

Gokcem 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 25.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, ürün ve servis hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön