14 Şubat 2014 #2292114

Turkcell İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıtıyor

09.02.2014 tarihinde yaptığım incelemede Turkcell vınn faturamın 76 tl olduğunu ve geçmişe yönelik kontrol ettiğimde 2013 yılının ağustos ayından beri aynı olduğunu saptadım. 25 tl tutarında ki kamu tarifesini kullandığım halde neden bu fatura geldi diye müşteri hizmetlerini aradım. Bana verilen cevap karşısında aklımı yitiriyordum.


29.08.2013 tarihinde bir siteye girdiğim ve orada video izlemek için bir kutucuğa tıkladığım ve o andan itibaren o servise onay alınmaksızın üye yapıldığım söylendi. Her gün 1.4 tl fiyat faturama yansıtılmış. İadesini talep ettim bana 0 212'li bir numara verildi ve aradığımda alakasız bir şirket çıktı ve bize üyesiniz dediler. Hiçbir türlü beyanım ya da onayım olmadan.

Çağrı 60 Okunma

Cevaplar

 • Çağrı17 Şubat 2014

  turkcell benim için bitmiştir.taahhütlerim dolduğunda iki adet vınnımı hemen kapattırıyorum.

 • Çağrı14 Şubat 2014

  bana herhangi bir cevap verilmedi sadece şirket diye telefon numarası verdiler.onlara ben sizden internet hizmeti aldım başka bir hizmet için başvurmadım dediğimde bana söylenenler tatmin edici değildi.internet üzerinden herhangi bir alışverişi de faturama yansıtabilir misiniz ikisi de aynı şey dediğimde yine tatmin edicci olmayan cevaplarla karşılaştım.turkcell sadece beni aramış oldu.çözüm olarak bir video müzik şirketinin telefon numarası verdiler.turkcell için bu yeterli sayılıyor.

 • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 14.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön