11 Şubat 2014 #2287884

Turkcell İçerik Sağlayıcı Ücreti Yansıtıyor

Turkcell +18 içerikli siteler ile anlaşarak müşterisinin onayı olmadan fatura katma değer servisler adı altında fazladan para yansıtıyor. Nokia telefonumu joikuspot programnıyla ipoda bağlanarak net kullanıyorum ve devamlı bilgisayardan girdiğim bir siteye ipoddan girdiğim site beni başka yerlere yönlendirdi ve o esnada bana sms geldi, Hotgrls üyeliğiniz başlamıştır diye ve hemen 14 tl kesinti yapıldı diye. Tamam belki bu servisleri kullanmak isteyen insanlar da vardır saygı duyuyorum ama Turkcell'in insanların hata yapabileceğini düşünerek en azından bir onay sms'i göndermesi gerekiyor. Turkcell'den şikayetçiyim.

Yakup 116 Okunma

Cevaplar

 • Yakup27 Şubat 2014

  ve türksel bana bu faturayı ödetti ben hakkımı helal etmiyorum ve şikayetimin çözülmediğini tekrar belirtmek istiyorum

 • Yakup14 Şubat 2014

  bu gün müşteri hizmetleri tarafından arandım ve bir çözüm bulunamadı altyapılarında anlaşmalı servisleri bu kesintiyi yapabiliyorlarmış yani ben o videoyu izledim izlediğim içi 28 tl ödemek zorundayım resmen bunu diyorlar türkcel bana faturama yansıyacak ücreti onaylamam için bir mesaj göndermiyor hatta bu siteye girip linki açmam için pusuda bekliyor müşteri hizmetleri de sonu çözememiştir

 • Yakup11 Şubat 2014

  gün içerisinde 2 defa arandığım doğrudur diş doktorumda randevum olduğunda tedavi esnasında 2 defa üst üst de arandım ve daha da aranmadım buradan sayın temsilciler hazır cevap yazmayı biliyorlar söz konusu maduriyet giderme olunca bin dereden su getiriyorlar

 • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizi 11.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön