15 Ağustos 2013

Turkcell İçerik Sağlayıcı Ücreti!

Fixmobi diye bir servisten, üyelik için başvuru yapmadığım ve kullanmadığım halde 30 TL gibi bir ücret kesilmiştir. Turkcell Müşteri Hizmetlerini aradığımda da bana ücretin iadesini gerçekleştiremeyeceklerini söylediler. Ardından Fixmobi Müşteri Hizmetlerini aradım ;bana kullanmadığım bu servisin ücretini iade edemeyeceklerini söylediler.

Erdem 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 16.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.08.2013 tarihinde çıkacak olan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön