30 Aralık 2015
Yorum Yap
#4524663

Turkcell İade İşlemini Yapmıyorlar!

Şikayete konu olan hattım üzerinden daha önce kurumsal Turkcell kullanıcısı olduğum da hatlarımı başka bir operatöre taşıdım ve tarafıma cezai şart çıkardılar ödedim ve bunun yanlış hesaplandığını belirterek iade talep ettim, 2 yıl sonra cevap verdiler ve gelen cevap mektubun da kendilerine iade faturası kesmem gerektiğini yazan bir metin var, nereye kesilecek adres bilgisi yok.


3 gün aramam sonucun da bilgileri topladım ve iadeyi kestim, bu sefer de kuryeden faturayı kabul etmiyorlar, isim verin diyorlar müşteri hizmetlerini arıyorum "kayıt aldık arayacağız" diyorlar arayan da yok, bu da oyunun bir parçası sanırım. Özet olarak kendilerinden yasal sorumluluğu atarak" biz gerekli cevabı verdik" diyecekler.

İlhan İlhan 103 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İlhan30 Aralık 2015

    Müşteri hizmetleriniz konu ile ilğili bilgi veremediklerini söylüyor

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler