23 Haziran 2016

Turkcell Hukuk Tanımayan Hukuk Bürosu!

23.06.2016 tarihinde cep telefonuma ismi bana ait olmayan, borcun ödenmediğinden haciz işleminin yapılacağını söyleyen bir mesaj aldım. İsim bana ait olmasa da neden benim numarama geldiğini öğrenmek amacıyla hukuk bürosunu aradım. E--- isminde bir hanımefendiyle görüşme sağladık.


Bana numarayı nereden aldığını söyleyemeyeceğini, kişiye ulaşmak için her yolu denemek zorunda olduklarını belirtti. Numaramın bu şekilde kullanılamayacağını, benimle ilgili olmayan bir konuda, benden izin almadan bana mesaj atamayacaklarını söyledim.


Sen değilsen dikkate almazsın olur biter. Tanıyorsan git söyle haciz gelecek diyerek bir de azarlamaya çalışarak telefonu yüzüme kapattı. Aynı numaradan yeniden aradım ve avukatın adını ve büronun adres bilgisini istedim. Ankara'dayız kalkıp gelebilecek misin sanki? Diyerek bir de cevap vermeye devam etti. Hukuk sizlerin elindeyse bizlerin vay haline..

Cihan 152 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 28.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin hukuk bürosu ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön