18 Ağustos 2016

Turkcell Hücresel Verisi Şikayeti

Fatura bedelim düşsün diye geçen ay Platinum' dan çıkıp 49 TL'lik tarifeye geçtim. Ağustos ayında Turkcell sürprizi patlatıp güncel fatura bedelimi 307 TL'ye çıkardı. İnternet paketim bitti, internete erişim sağlayamıyorum diye hücresel verimi kapatıp, internet erişimimi wi-fi 'den sağladım. Buna rağmen dün bile internet aşımı yaptığımı söyledi müşteri hizmetleri. Müşteri temsilcisine bana bunun mantıklı açıklamasını yapın dediğimde " haklısınız ben de iPhone kullanıcısıyım, hücresel verim kapalıyken böyle bir durumun meydana gelmesine anlam veremezdim bırakın 96 TL 'yi 20 TL olsa bile arar sorardım " dedi. Şimdi aman firmanın imajına zeval gelmesin diye panikle "hemen iletişime geçiyoruz" diye yanıtlarsanız, mantıklı bir açıklamanız varsa arayın lütfen!

Ceren 151 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.08.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön