27 Nisan 2013 #1766513

Turkcell HTC Windows 8S Kampanyası!

Bugün yapılan cumacandır Htc Windows 8s kampanyasını saatlerce takip edip,hızla cihazı sepete ekledim,kredi kartı bilgilerini girdim ve onay verdim birde ne göreyim 'Seçmiş olduğunuz ürün stoklarımızda bulunmadığı için geçici olarak temin edilememektedir' şeklinde bir uyarı.Yapılan kampanyanın ve kurumun etik olmayan yöntemleri yüzünden sürekli aynı uyarıyla karşılaştım.


Yakaladığım kampanya ile verilecek 50 Htc Windows 8S ten biri benim sepetimde ise ve benim cihazı almama izin verilmiyorsa bu yanlıştır , Turkcell gibi uzun yıllardır ülkemizde varlık gösteren firmaya güvenim zedelendi ve hakkım yendi .Sepetimde olduğuna dair ekran görüntüsü mevcut ,Gereğinin yapılmasını rica ederim

Ömer 75 Okunma

Cevaplar

  • Ömer04 Mayıs 2013

    03.04.2013 tarihinde operatör tarafından iki kere arandığım belirtilmiş fakat öyle bir arama mevcut değil . Sorun çözümü için konu ile ilgili bilgi sahibi birinin GERÇEKTEN aramasını ve çözüm sunmasını rica ediyorum . Müşteri hizmetlerinizi aradığımda kimsenin doğru düzgün bilgi sahibi olmadığı için gerekli cevap ve çözüme ulaşamıyorum . Bilginize ...

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizi 03.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön