01 Nisan 2013 #1716203

Turkcell HTC Chacha Cihaz Problemi!

Babamın hediye olarak kardeşime Turkcell'den almış olduğu HTC ChaCha model cihaz şarj problemi yüzünden arızalandı. Yaklaşık 20 gün önce İletişim Merkezi'ne giderek cihazı servise göndermelerini istedik. Cihaz tüm parçalarıyla birlikte servise gitti. An itibariyle cihaz servisten gelmiş durumda. Fakat cihazın sorunu giderilmemiş. Yine şarj olmuyor, dolayısıyla açılmıyor.


Servisten gelen kağıtta da "Genel bakımı yapıldı" yazıyor. Hani nerede! Niye benim sorunum devam ediyor? 20 gündür cihazı bekliyoruz, geldiğinde de aynı şekilde bozuk geliyor. Böyle işgüzarlık olmaz.Mağduriyetimizin derhal giderilmesini önemle rica ederim.

Selman 409 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön