25 Eylül 2014

Turkcell Hizmet Yok Fatura Çok!

Turkcell çekim konuşma internet problemleri yüzünden başka bir operatöre geçmek durumunda kaldım. 20/09/2014 A** operatörüne geçmek için başvuruda bulundum fakat A** operatörü 25/09/2014 sabah saat 7 hattımın açılması ile ilgili bir mesaj gönderdi fakat 25/09/2014 tarihinde benim fatura kesim tarihi olduğu için bana 1 adet daha (+) olarak fatura eklediler. Ben hiçbir şekilde kullanım yapmadan bu yeni faturanın da ücretini ödemek zorunda bırakıldım. Ben zaten Turkcell operatöründen çekim yüzünden başka bir operatöre başvurdum, beni kazanması gereken Turkcell haksız bir şekilde yeni bir fatura daha bana eklendi. Kısacası hizmet yok ama fatura çok.

Nuri 1.364 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön