27 Ocak 2017
Yorum Yap
#7634377

Turkcell Hizmet Veremiyor, Mağdur Edildim!

Turkcell faturalı hat ve Turkcell Vınn kullanıcısıyım. Ocak ayı içerisinde ve aralık ayı sonunda Turkcell toplamda 10 gün hizmet veremedi bulunduğumuz bölgede. Bende buna karşılık bize bir ay içinde verdikleri hizmet için belirli bir bedel biçtikleri bizim bu bedeli ödediğimizi ödemediğimiz takdirde hizmeti kestiklerini söyledim. Şimdi Turkcell'in ocak ayı başı aralık ayı sonunda hizmet veremediği on gün için faturamda düzeltme istememe rağmen siz paketlerinizi kullanmışsınız indirim yapamayız dediler. Ben bu hizmetin paketlerin bedelini zaten ödüyorum ister bitirim ister bitirmem ben Turkcell'in beni mağdur ettiği günlerin karşılığını soruyorum ama "hayal ürünü" dediler.

Gürkan Gürkan 113 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 27.01.2017 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler