26 Şubat 2013 #1654758

Turkcell Hizmet Kusurundan Kaynaklanan Abonelik İptali!

15 aydır Turkcell Vınn abonesiydim. Önceki firmadan memnun olmadığım için Turkcell'e bağlantı hızım çok yüksek olmasa da geçiş yapmıştım. Son bir aydır bağlantı hızımın iyice düşmesiyle, müşteri hizmetlerini aradım. 1 hafta sonra bölgede ölçüm yapıldığı düşük hız olduğu ama yapacak hiçbir şey olmadığı tarafıma bildirildi.


Bunun üzerine abonelik iptalimi talep ettiğimde cayma bedeli olarak 30 tl kadar bir tutar ödemem gerektiği söylendi. Ben ısrarla burada bir hizmet kusuru olduğunu 1 tl dahi olsa benden bu cayma bedelini istemelerinin gereksiz olduğunu söylesem de, rahat tavırlarla aboneliğimin bu yaptırımı gerektirdiği belirtildi. Bravo Turkcell bugün de 30 tl havadan kazandın.

İhsan 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 25.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön