05 Şubat 2014

Turkcell Hizmet Kalitesini Düşürdü!

Turkcell bizim için özelsiniz sloganı ile mağdurlarını arttırmak için elinden geleni adeta yapıyor. Türkiye'nin iletişim devi söz yerine cihaz vererek özel hizmet ekibi ile aldırdığı cihazların takibini yapamıyor. Üstelik o kadar saçma cevaplar geliyor ki konuyu sorduğumuzda resmen iletişim teknolojisini en iyi şekilde sözde bizlere sunan Turkcell, iletişimden aciz kalarak servisleri ile iletişime geçemiyor.


Bunlarda yetmez gibi açıkca şunu istediğimi ima ediyorum beni Turkcell platinumdan çıkarın diyorum çıkaramayız diyorlar. Parasını ödeyip hizmet alamamanın en başlıca unsuru Türkiye'de ne derseniz Turkcell derim. Son 1 yıl içerisinde Turkcell büyümedi tam aksine gittikçe küçüldü.

Emre 50 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizi 05.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön