08 Kasım 2013

Turkcell Hizmet Kalitesini Düşürdü!

o5-11-2013 tarihinde Turkcell Ay-Tel Maltepe abone merkezine gittim. Saat 9:15'di nakit fatura açılmadı dediler beklemeye başladım. Beklerken bir beyefendi ve başka bir hanımla beklemeye başladık. Aramızda böyle olmamalı,böyle büyük bir firmada beklenmemeli,her zaman oluyor bu sorun diye konuşurken C. adında bir personel o zaman beklemeyin gidin bankadan yatırın,sabah sabah herkese laf anlatıyoruz diye bizi tersledi, bana göre bizi kovdu.

Tabi bende bir müşteri olarak susmadım. Bizimle böyle konuşamayacağını söyledim ama gerçekten çok sinirlendim. Bu yüzden yaklaşık 10 senedir bu operatörde olmama rağmen bu olaydan sonra bırakmaya karar verdim böyle olmaz. Müşteriye böyle davranılmaz!

Murat 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 15.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell İletişim Merkezi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Murat14 Kasım 2013

    ben aranmadım ve buradan şikayet ettim çünkü daha iyi ilgilenirler diye düşündüm ama ilgilenmediler

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön