29 Temmuz 2017

Turkcell Hizmet Kalitesi Şikayeti

Turkcell, keşke isminin hakkını verebilse. 4.5G dediniz ve maalesef hizmet kalitenizi 4.5k aşağı çektiniz. Hem sesli iletişimde hem de veri ağında hizmet alamamaktayız. Bu şikayete klişe bir cevap vereceğiniz aşikar. Zira bütün şikayetleri 532'ye yönlendirmişsiniz. Trajikomik olan şu ki; 532'den aranıp Turkcell memnuniyetini öğrenmeye çalışıp, şikayetleri anlatırken hattın kesilmesi komik; tekrar aramamanız durumu kabul etmiş olmanız trajik. Tek çare maalesef operatör değişikliği 20 yıllık müşteri transferi.

A.uğur 733 Okunma

Cevaplar

  • A.uğur05 Ağustos 2017

    Bence konuyu ciddi olarak ele almalı, sorunu müşteride arayacaklarına (sim kartı başka telefonda denemek gibi) altyapıyı kontrol edip gereken yatırımları yapsalar çok daha kolay çözüme ulaşıp müşteri kaybetmezlerdi. Maalesef telefonu selfie çeker gibi kullanıyoruz Belki bir umutla göğe yaklaşırsak acaba telefon çeker mi diye. 4 buçuğundan vaz geçtik 3G ye de razı olacağız da o da yok.

  • Turkcell Temsilcisi31 Temmuz 2017

    Müşterimiz ile 31.07.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön