03 Şubat 2016 #4811790

Turkcell Hizmet Kalitesi!

Platinum paket kullanıyorum, şu avantajları var bu avantajları var diyorlar ama hepsi yanlış. Şu memlekete özel şuraya özel diyorlar. Paket içeriğimi neyle ücretlendirildiğimi soracak muhattap bile bulamıyorum.

Salih 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 05.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Salih04 Şubat 2016

    Platinum paket kullanıyorum şu avantajları var bu avantajları var diyorlar ama hepsi yalan. Şu memlekete özel şuraya özel diyorlar. Paket içeriği mi neyle ücret len Digi mi soracak muatap bile bula mıyorum. Benim kişilere tavsiyem kazıklanmak istemiyorlarsa başka operatör kullansınlar en azından karşılarında mutat bulurlar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön