24 Kasım 2015

Turkcell Hizmet Ekibi Yetersizliği!

Turkcell 15 yıl boyunca boşuna para yatırdığımı, müşterisi ile bu kadar dalga geçen bir firma hiç görmedim. Teknik servise Turkcell aracılığı ile gönderdiğim telefonumun akıbetini kendim KVK'dan öğreniyorum, Turkcell'e bıraksam süreç hiç ilerlemeyecek. Sonrasında telefonu adresime getirmeleri için randevu oluşturuyorum ama kendi randevularına kendileri sadık değiller. Sonrasında tekrar randevu oluşturuyorlar ve sonra tekrar pardon diyorlar. Aradan 4 gün geçmiş, hala ses seda yok, her müşteri temsilcisini aradığımda hepsine derdimi tek tek anlatıyorum ama anlamıyorlar. Hala telefonumu teslim alamadım, ne zaman alacağım da belli değil. Ben bu firma, ile 15 sene çalışmışım.

Zühre 44 Okunma

Cevaplar

  • Zühre25 Kasım 2015

    Turkcell'den beni olumlu bir şey söylemke için arayan olmadı, turkcelli sürekli arayan benim öncelikle. Sizler aradığınızda sadece randevu yok diyorsunuz o kadar. Şimdi müşteri temsilcilerinizden Özge hanımla görüştüm yardımcı olmadı her zaman ki gibi ama inanın şaşırmadım Bir müşterinin sizi son bir haftada günde 3 kez araması sizin için o kadar normal ki, çözüm bulmak adına bir şey yapmıyrsunuz. Ben hafta için Avrupa yakasında çalışıyorum, hafta sonu Ataşehirdeki ev adresimdeyim. Şimdi arkadaşınız haftasonu randevu oluşturamadı ve bana diyor ki önce telefonu Avrupa yakasına getirticem sonra randevu oluşturabilirim, bu da demek oluyor ki min 1 hafta daha bekliyorum BANA adresinizi verin ben alayım diyorum. ben bu kadar çözüm bulamayan bir organizasyon hiç görmedim. sözüm ona hizmet için yaptığınız iş benim bütün sinir sistemimi çökertti. buraya yalan yanlış açıklamalar yapana kadar 28 kasım 2015 tarihinde telefonumu evime yollayın ben imkansız birşey istemiyorum sizden, nEDİR bu zorlamalarınız anlamıyoruz, gERÇEKTEN bin pişmanım bin. buraya standart şeyler yazmak yerine çözüm bulmanız daha yerinde OLACAKTIR Telefonum anadolu yakasında imiş, ö

  • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.11.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön