15 Haziran 2013

Turkcell Hiçbir Kampanyadan Yararlanamıyorum!

Ben 13 yıldır bu hattı kullanmaktayım. Sadık bir kullanıcı olarak sizden hiçbir şey görememekteyim. Hiçbir kampanyaya katılamıyorum hep bir sorun hep bir sorun. Genç tarifedesiniz deniliyor genç tarifenin kampanyalarından bile yararlanamıyorum. Hiçbir iyileştirme de yapılmıyor. Kontör yüklemelerimi boşuna yapıyorum konuşamıyorum bile kontörlerim hemen bitiyor. Dakika almak istiyorum ona bile izin yok.

Yıllar sonra ilk defa değiştirmeye karar verdim operatörümü ve etrafımdaki bir çok insana aynı düşüncede. Sizlere hiç yakışmayan bir politikanız var çok müşteri kaybettiniz ve kaybetmeye devam edeceksiniz böyle giderse. İnsanlar konuşamadıktan sonra o hattı neden kullanalım aramaya korkar oldum.

Deniz 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Haziran 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön