25 Kasım 2014

Turkcell Hiç Kullanmadan Fatura Kesti

530 901 ***numaralı Vınn abonesiydim. 10 eylülde aboneliğimin iptali için Bursa Zafer Plazada Turkcell ile görüştüm işlemi h*** yaptı. Merkezle görüşüp doğrudan iptal olmuyor, önce kontörlü hata çevrilecek sonra iptal edilecek bilgisi aldı, m ancak banka hesabımı incelediğimde 23 ekimde 47,21 TL hesabımdan kesinti yapılmış.

Hesaba iadesi için yine aynı şubeye başvurdum ama yapılan bunca hatayı görmezden gelebilirken maalesef faturayı ödemişsiniz, ödemeden gelip itiraz etsen faturayı iptal ederdik gibi komik ve sinir bozucu açıklama aldım. Ben müşteriyim ve benim şirketin iç prosedürlerini bilmem beklenemez. Sadece Turkcell'in 47 TL'ye ihtiyacı varsa onların olsun ama haksız kazanç.

Kerem 239 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2014

    2848942 nolu şikayette belirtilen numaradan müşterimize ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön