29 Mart 2013 #1710795

Turkcell Hiç Kullanamadığım Bozuk Cihazın Boşuna Faturasını Ödüyorum!

28.02.2013 tarihinde aldığım Kamu Vınn 5GB modem ile aldığım gündem bu yana nete bağlantı kuramıyorum. Turkcell müşteri hizmetleri ile görüştüm önce 48 saat içinde dönüş yapılacağı söylendi bozuk olduğunu ve 15 gün içinde iade edebileceğimi söyleyince 48 saat sonunda 15 günlük daha inceleme süresinde dönüş yapılacağı olumsuz bir cevap gelmeden iade edemeyeceğim söylendi ve dönüş yapılmadı ve ben iade hakkımı kaybettim.


Dönüş yapılmadığı için aldığım yere götürdüm ve uzman cihazın bozuk olduğunu garantiye gideceğini 4 hafta içinde gelebileceğini söyledi. Yani hiç kullanamadığım netin 1. faturasını ödedim 4 haftalık süreç içinde ikinci faturayı ödeyeceğim hem neti kullanamıyorum boşuna para ödüyorum.

Dilek 24 Okunma

Cevaplar

  • Dilek16 Nisan 2013

    27.03.2013 tarihinde bana hiç bir şekilde dönüş yapılıp inceleme hakkında bilgi verilmemiştir. Lütfen kayıtlarınızı inceleyip doğru cvplar yazın. Buraya dönüş yapılmış gibi gösterip insanların gözünü boyamak için cevaplar yazmayın. İkinci ayım dolmak üzere ve ben kullanamadığım internetin parasını ikinci defa boşuna ödeyeceğim. Bu yaptığınız kurumsal bir firmaya yakışır nasıl bir Müşteri Hİzmetidir.

  • Dilek01 Nisan 2013

    Peki size ait olmayan bir sıkıntıyı neden müşteri hizmetlerinden gelecek cevaba bağlayıp 17 gün boyunca bekletip yinede dönüş yapmayıp iade şansımı iptal ettirdiniz. Müşteri hizmetleri ile irtibatımda sizden gelecek olumsuz cevap gelmediği müddetçe ürünü iade edemeyeceğimi söyleyip beni oyalayıp birde sorumluluğun sizde olmadığını nasıl iddia edebiliyorsunuz. Sırf turkcell müşteri hizmetleri ile görüşmem yüzünden iade hakkımı kaybettim. Çözüm bulmak yerine bana engel oldunuz ben bu sorumluluğunuzdan bahsediyorum cihazın arızasından değil. Yine oyalama cevaplar gönderip insanların gözünü boyamayın lütfen hiç bir çözüm yolu bulmayıp insanları madur duruma düşürüyorsunuz.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden iletilen adres ile ilgili inceleme sağlanmış ve sonucu hakkında 27.03.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cihazlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön