23 Eylül 2014

Turkcell Hiç Konuşma Yapmadan Almış Olduğu Faturalar!

Faturalı 39 TL paketin bitti en yüksek konuşma bedelinde faturamın 5 katı geldi ödedim.Müşteri hizmetlerine neden benim tarifem devam etmiyor dedim. Sizden habersiz devam etmek suç olduğunu söylüyor ama vatandaşa en yüksek tarifeden fatura ödetiyor.Faturaları ödedim son bu kadar dediler ödedim. Fatura kesiminiz 10 diyor ve ben 9uda dahil görüşme yapmadığım halde bana 51.5 TL yine geliyor.Her ay başka operatörde olduğumuz halde her ay Turkcelle konuşulmayan faturalarımı ödeyeceğiz.Paketten çıkarıyorsunuz yine paket faturası gibi fatura bu nasıl vicdansızlık dedikleri tarihten itibaren arama yapılmamıştır ama fatura halen geliyor. Nerede bu Turkcell in veya devletin yetkilileri bu haksızlığa dur diyecek.

Hasan 152 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 29.09.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön