23 Ocak 2014

Turkcell Hesap Ayrıntısında Görünmeyen TL Kesintisi Yaptı

23/01/2014'te banka hesabımdan 20 tl yükledim. Daha sonra uzun süredir kullanmakta olduğum yıldız paketini almak için mesaj attığımda tl'min yetersiz olduğunu gördüm. Turkcell hesabım üzerinden hesap ayrıntısında hiçbir kesinti görünmemesine rağmen bakiyem 18,7 tl görünüyor. Bu kesintiden dolayı 19 tl olan yıldız paketini de alamıyorum. Yapılan kesintinin iadesini talep ediyorum, ilgilenmenizi rica ediyorum.

Ferhat 115 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat27 Ocak 2014

    yapılan kesintiyle ilgili gerekli net açıklamayı alamadım ama personelin tutumu çok olumluydu, hizmet kalitenizin devamını diliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ücretlendirme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön