02 Aralık 2015
Yorum Yap
#4323972

Turkcell Hesabımdan Onayım Dışında Aktarılan Para Hakkında!

01.12.2015 tarihinde hesabımdan internette yapmış olduğum bir işlem sırasında kredi kartım ile bilgim dışında para aktarımı gerçekleştirilmişti. Mesaj geldiği zaman hemen bankamı aradım ve gerekli işlemi başlattım. Turkcell ile de iletişime geçtim paranın Turkcell adına bir GSM numarasına yükleme yapıldığı tespit edildi. Yapılan yükleme işleminin iptali için gerekli tüm işlemleri yapmama rağmen Turkcell tarafından bu talebim kabul edilmemiştir. Durumu ifade etmeme rağmen yapılan hiçbir uygulama yoktur. Para transfer ederken hiçbir sorgulama yapılmazken yanıltıldığımı ifade ederek iptalini istediğim uygulama kabul edilmemiştir. Yükleme yapılan numaralarda söylenmemektedir.

Renginar 247 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 09.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen bakiye ile ilgili bankası ve savcılık kanalından destek alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler