21 Nisan 2015

Turkcell Hesabımdan Kesinti Yaptı!

Faturasız hattımdan 19 Mart 2015 saat 17:40'ta 9.99 TL düşmüştür. Ben herhangi bir mesaj göndermediğim halde sistem bu parayı hesabımdan almış. Müşteri hizmetlerini aradım ama iade edilemeyeceğini karşılığında verilen ekstra müzik paketini kullanmamı söylediler. İsteğim dışında paket tanımlanıyor ve ücret iadesi istediğimde de yapamıyoruz paketi kullanın diyorlar.


Turkcell gibi kurumsal bir şirkette böyle bir açıklık nasıl olur? Bu ücretin hesabıma iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde operatörümü taşıyacağımı bildiririm.


Evet, bugün yine aynı durumdan ötürü yazıyorum. Dün yani 19 Nisan'da hattımdan yine 9.99 TL düşmüş. Bu hatanın düzeltilmesini ve tekrar edilmemesini istiyorum.

Firdevs 169 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2015

    Müşterimizi 21.04.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön