28 Aralık 2015

Turkcell Hesabımdaki Tutarı Haksız Yere Sıfırlama!

Kullanmış olduğum paketin aylık süresinin dolmasına bir gün kala hesabıma gerekli 25 TL'yi yükledim. Paketimdeki internet kotam bitmemiş olmasına rağmen Turkcell internet kullanım bahanesi ile hesabımdaki tutarı sıfırladı ve şikayetimi bildirmeme rağmen suçunu kabul etmeyip mağdur olmama sebep oldu. Bir nevi yapmış oldukları dolandırıcılıktan başka bir şey değildir.

Ferhat 56 Okunma

Cevaplar

 • Ferhat31 Aralık 2015

  Memnun olmam firmanın cevabı veya ilgisi ile alakalı değildir. Memnuniyetim haklı oluşumdan ve firmanın sözlerimi kabul etmiş olmasındandır.

 • Ferhat29 Aralık 2015

  Evet arkadaşlar. Yapmış olduğum başvurular sonucunda (Turkcel in kendisine 3 itiraz, Şikayet Var a 1 itiraz ve BTK ya bir itiraz, sırada Tüketici hakları vardı) Turkcell haksız olarak kesmiş olduğu ücreti sessiz sedasız bir şekilde hesabıma geri iade etti. Bu demek oluyor ki Turkcell şikayetimde geçen "Bir nevi yapmış oldukları dolandırıcılıktan başka bir şey değildir. " sözümü kabul etmiş bulunmaktadır. Kendilerine teşekkür etmeyeceğimi bildirir, yapmış oldukları uygulamadan dolayı kınadığımı tekrar iletmek isterim...

 • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2015

  Müşterimizin daha önce yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi28 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön