19 Nisan 2018
Yorum Yap
#10356831

Turkcell Hesabıma Giriş Yapamıyorum!

Turkcell internet sayfasına giriş yapamıyorum. Hesabıma ait bilgilere erişmek için Android telefonumdan Turkcell.com.tr sayfasından üyelik girişi yapmaya çalışıyorum yarım saattir her yolu denedim. Şifreyle giriş, hızlı giriş (SMS ile kod geliyor) ne bir hata uyarısı veriyor ne de girişe izin veriyor. İletişim seçeneğinden müşteri hizmetlerine mesaj yollamak istediğimde yine giriş yapmamı istiyor. Zaten giriş yapamadığım için şikayet mesajı yazmak istiyorum oysa! Turkcell hesabımıza ulaşıp incelemeyelim diye her türlü güçlüğü deniyor anlaşıldığı gibi!

Nihat Nihat 815 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2018

    Müşterimiz ile 20.04.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler