25 Ekim 2016 #6773959

Turkcell Her Zaman Olduğu Gibi Yanıltıyor!

Haziran ayında almış olduğum Sefaköy Armoni Parkın içindeki Turkcell iletişim merkezinden Samsung Galaxy A7 (2016) cihazımızı oradaki personelin söylediğine göre ilk iki ay ödeme yapmayacaktım. 12 aylık taksit yaptığım cihaz ilk iki ay ödeme yapmadığım doğru ancak eylül ayı 1. taksit olmak üzere ekim ayı 25'inde kesilen faturam toplam 406 lira görülmektedir. İki taksit bedeli aynı faturaya yansıtılmıştır. Bağlanmaya çalıştığımız Turkcell müşteri hizmetleri tam 33 dakika bağlanmadı kapatmak zorunda kaldık. İş cihaz satmak, faturalı hat satmak ve para almak konusuna gelince dünyanın en iyi hizmetini veren sevgili Turkcell niyeyse bir problem yaşadığımızda sorunla ilgilenmeyip ciddiye almamaktadır. Bu faturayı da düzeltmek zorundasınız. He eğer düzeltmiyorum diyorsanız da bu problemi yasal yollarla çözeceğiz. Bir de insanları salak yerine koymayın çünkü insanlar size borçlanmaktan korkmuyor!

Çağla 228 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizi 27.10.2016 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön