16 Şubat 2013 #1634457

Turkcell Her Yöne 2 Saat Gelmedi!

Yaklaşık 2 hafta kadar önce İstanbul Avrupa yakasında bir Turkcell bayisine gittiğimde Genç Plus tarifesi ile ilgili bilgi almıştım. . Daha sonra Genç plus tarifesine geçip 30 TL yükleyince her yöne 2 saat konuşma hediye edileceği bilgisi verilmişti. . 30 TL yükledim fakat her yöne 2 saat hediye gelmedi! Tekrar gittim neden gelmediğini sorduğumda net cevap alamadım.


Hediye 2 saat gelmeyince şöyle söylendi: "Sizi Genç tarifeye tekrar geçirelim, genç tarifede de 30 TL yükleyince her yöne 2 saat hediye gelir" dendi. . Ama yine her yöne 2 saat hediye gelmedi! Tamamen bilgi karmaşası var ve yanlış yönlendirildim. . Her yöne 2 saat hediye verilmeyeceğini bilsem 30 TL yüklemeyecektim! Mağdurum!!

Ali 117 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 21.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize bayi şikayeti ve genç tarife hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön