25 Nisan 2013

Turkcell Her Fatura Döneminde Yanlışlık!

Turkcell data hattı alırken multıvınn taahhütlü olarak aldım. 24 aylık aboneliğin ilk 3 ayı 29 TL sonra 39 TL ödeme olacaktı. 4 GB olan limitime, limitinde duran özelliği eklemek istedim. Bu uygulamaya geçtim ama hemen akabinde bu durumda ücretin 50 TL olduğunu öğrenerek iptalini istedim. Talebimi aldılar ve o ay 50 TL lik ücretin geleceğini ama sonrasında 40 TL ye düşeceğini söylediler.


Sonrasında yine 50 TL geldi. Aradım, yanlışlık oldu sonraki faturada mahsup edilecek dediler. Netice her fatura döneminde aramak durumundayım. Hep aynı cevaplar. Turkcell tarafından yaratılan benzer hikayelerden birine malzeme olmak istemiyor ve taahhütname şartlarının yerine getirilmesini istiyorum.

Muhsin 69 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin04 Mayıs 2013

    Halen sonuç yok ...

  • Muhsin02 Mayıs 2013

    Saygılarımızla kelimesiyle biten cevabın Turkcell zihniyeti için pek uygun olmadığını düşünüyorum. Zaten Turkcell hat aldıktan sonra inşallah bende Turkcellzede olmam diyordum. Öncelikle dün arayan yetkili arkadaş gün içinde bana dönüş yapacağını söylemesine rağmen dönmedi. Diğer husus ise, şimdiye kadar yaptığım görüşmelerin hiç dikkate ve ciddiye alınmadığını görmüş oldum. Sonuç yok neticede.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön