14 Şubat 2013

Turkcell Her Ay Haksız Yere Tarife Dışında Ücret Alıyor!

Ben kamu tarifesine aboneyim. Bu tarifenin aylık ücreti 600 dakika karşılığında 32 TL dir. Ancak ben şimdiye kadar hep 5-15 lira arasında daha fazla ücret ödedim. Tarifede her yöne yazıyor. Fakat 155 186, 112 gibi numaraları aradığınız da ekstra ücretlendirme yapılıyor. Bir bu ücretlerin üstüne yeniden vergi yansıtılıyor.


Bir şekilde Turkcell her ay en az ekstra 5 TL ücreti faturaya yansıtıyor. Müşteri hizmelerini aradım. Hattımı tarifem dışındaki hatlara ve hizmetlere kapatmak istediğimi söyledim. Böyle bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Turkcell istediği herşeyi yapabiliyor da bunu mu yapamıyor? Talebime yazılı cevap verin diyorum. Hayır diyorlar? Bu haksızlıklara kim dur diyebilecek

Suat 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden müşterimizin görüş ve önerileri alınmıştır. Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar ile ilgili geçerli olan ücret bilgilerine web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/konusmavemesajlasma/ozel-servis-numaralari/ozel-servis-numaralari.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön