16 Eylül 2013 #2013602

Turkcell Her Ay Çeşitli Servisler İçin Ücret Kesiyor!

Otomatik ödemedeki vınn faturamda ağustos ve temmuz aylarında üye olmadığımız bir servis adına önce 70 sonra da 48 lira kestiğini fark edip 532'ye şikayet ettim. Bir şekilde tek tıkla logo ve melodi servisine üye olduğumu ve (servisi kullanmadığım halde)bana geri ödeme yapılmayacağını söylediler. Az önce vınnı açınca karşıma Turkcell astroloji paketine üye olmak istiyorsanız onaylıyoruma tıklayın diyen bir kutu çıktı ama her iki seçenekte siyahtı.


Çarpı işaretiyle kapatıldığında onayladığımı varsaydıkları için onaylamıyorumun olması gerektiğini düşündüğüm kutuya tıklayıp 532'yi aradım ve servise üye olmuş olduğumu söylediler. Hemen iptalini istedim. Bu ay bana ne ödeteceklerini merakla bekliyorum.

Keriman 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizi 20.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön