26 Nisan 2013

Turkcell Hepsi 300 Paketi Yenileme!

25 Nisan 2013 tarihi itibarı ile Hepsi 300 (yıllık paket kullanım sürem bitiyordu. 23 ve 24 Nisan günleri "Turkcell'in paketimi otomatik yenileme ihtimaline karşı" İptal yazıp 2222'ye gönderdim. Önce "talebiniz anlaşılmamıştır" mesajı geldi.

Daha sonra paketimin iptal edildiğine dair teyid geldi. Talebim iptal edildiyse standart pakete geçmem gerekir normalde. Ancak bugün kontrol ettiğimde hala Hepsi 300 paketinde olduğumu öğrenmiş bulunmaktayım.

Turkcell yanıltıcı bilgilerle tüketiciyi yanıltmakta. Ana sayfasından tarifelere girdiğimizde konuşma ve mesajlaşma paketleri var sadece, standart tarifeye ulaşmak bile çok zor. Tarife değiştirmek istediğimde beni yine bu sayfalara yönlendiriyor.

Sebnem 568 Okunma

Cevaplar

 • Sebnem01 Mayıs 2013

  Sayın Turkcell yetkilileri, Cevabınızdan (!) ve çözüm odaklı yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim. Gerçekten çok yardımcı oldunuz (!). Başka operatörlerin de sorun çözme konusundaki yeteneklerini sınamak için kısa bir süre içerisinde hattımı taşımaya karar verdim. Tekrar teşekkür ederim (!)...

 • Turkcell Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizi 01.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sebnem29 Nisan 2013

  Şikayetimle ilgili herhangi bir bilgilendirme ya da karşılık alamadım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön