04 Şubat 2014 #2274197

Turkcell Hem Mağdur Edildim Hem de Ara Ödemeye Mecbur Bırakıldım

Turkcell mobil ödeme aracılığı ile mağdur edildim. Ne hikmetse her aramaya kırk bilgi isteyen Turkcell direk bir mesajla para ödemesini onaylıyormuş. Bu da yetmezmiş gibi fatura tutarın 200 lirayı aştığı için ara ödeme istiyorlar ara ödeme talebini 3 şubatta belirtip 5 şubatta hattımın kapanacağını söylüyorlar. 160 tl ara ödeme istiyorlar. Mağduriyetimi ileri seviyeye taşıyorlar.


Ben bu parayı şuanda ödeyebilecek duruma sahip değilim ki ödeyeceğim dönem faturamda bulunmakta. Günü geldiğinde faturamı zaten ödeyecektim. Bu saçmalık yüzünden hattımın kapatılması kesinlikle beni mağdur etme amaçlıdır.

Mustafa 27 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Aralık 2014

    bundan sonra asla tercih etmeyeceğim bir firmadır türkcell

  • Mustafa04 Şubat 2014

    evet bilgilendirme yapıldı ama benim bi çok defa talepte bulunduğum işlem umursanmadı.Ben sizden yapacağım ödemenin doğal olarak faturalandırmasını istiyorum bunu vermiyorsunuz.Ben hangi personelinizin keyfine göre bu parayı ödeyeceğim o zaman bu ortaya çıkıyor ödeme istemeniz için önce faturalandırma gerekmiyor mu?

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 03.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön