25 Şubat 2016

Turkcell Hem Hattımı Kapatıyorlar Hem De Kafalarına Göre Paket Yapıyorlar!

Böyle bir şey görmedim. Fatura ödemediğim için hattımı kapatıyorlar. Kapatırken İnternet aşım 200 MB paketim bitmemişti hattım kapatıldı. Fakat biraz önce güncel tutara baktım o paket tekrar yenilenmiş. Hattım kapalı paketimi bitirmişim vay be erdim sanırsam ben. Benim 25 TL olması gereken tutarım firma ne yaptı etti 55 TL'ye çekti. (aylık 25 TL'lik tarife kullanıyorum). Üstelik telefon çekmiyor bile. Bunu da 2 yıldır sürekli söylüyoruz. İlgilenmiyorlar bile. Sosyal medyada hesaplarımdan ciddi takipçiler kazanmaya başladım. Sanırsam artık bu durumu sevgili sosyal medyada beni takip edenler de paylaşmanın zamanı geldi... Zaten pahalı bir firmasınız. İnternet için sizden 200 MB aşım paketi yapan diyen oldu mu? Böyle bir talep ilettim mi? Bırakın kalsın aşıyorsam onu öderim ben. Beni düşünmek size mi kaldı. Kaparım veri kullanımını fatura kesilince açarım geri.

Burak 155 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 27.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. İnternet paketleri hakkında bilgi verildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Burak26 Şubat 2016

    Her zamanki gibi yalan palavra. İnanmayın bu firmaya artık.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön