27 Temmuz 2016

Turkcell Hediyeli Oyun Servisi.

Hattıma bilgim dahilinde olmadan tanımlanan oyun servisi ile haksız yere bana yansıtmış olduğunuz bedelin iadesini talep ederim. Çağrı merkezinizden bana vermiş olduğunuz 0850***** nolu telefon cevap vermemekte olup, sizlerinde bilgisi ve vasıtasıyla vatandaşın parasını almaktadır.
Acil olarak bu aboneliğin iptalini ve almadığım, kullanmadığım ve talep etmemiş olduğum hizmetten dolayı bana yansıtılan ücretlerin iadesini talep ederim.

Yavuz 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden, müşterimize 27.07.2016 tarihinde Hediyeli Oyun Servisi ile ilgili bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yavuz30 Temmuz 2016

    Sahip olduğum kurumsal müşteri hattımı arayarak problemin kurumsal hattımdan mi yoksa sahsi hattımdan mi kaynaklandiginiz sorup, normal hatlar ile ilgili birimden tekrar aranacagimi söylediniz. Hala bir sonuç yok.

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön