07 Kasım 2014

Turkcell Hediye TL Yüklenmiyor!

Turkcell.com.tr üzerinden dün gece 1 civarı 30 TL yükledim. Akşam 8 sabah 8 kampanyasından daha önce sorunsuz yüklenen hediye 10 TL yüklenmedi. Müşteri temsilcisini aradığımda Turkcell sitesinden değil bankadan yükleme yapmışsınız diyor. Böyle bir şey yok. Önce eşime aldım ona geldi bana gelmedi. Üyeliğimle girdim ne zaman giriş çıkış yaptığım görünüyordur herhalde. Bu sorunla ilgilenilmesini rica ediyorum. Yoksa böyle sorunlardan dolayı hattımı taşıyacağım artık.

Nurcan 162 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 17.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kampanya hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön