12 Ekim 2015
Yorum Yap
#3925185

Turkcell Hediye Telefonu Faturama Yansıtmış!

Turkcell iletişim merkezinden aldığım taahhütlü tabletin yanında hediye olarak veriyoruz dedikleri Sony Eurasia telefonu da 24 ay taahhütlü faturama yansıtmışlar. Ayrıca paketimde ki internet kullanımlarını kısıtlayarak ''bakın telefon size bedavaya geldi'' diyen Turkcell çalışanı arkadaş seni tebrik ediyorum ama senin kabahatin yok, zihniyette problem var.


Birde ben 35 yaşında adamım sırf taahhütlü telefon satmak için bana tanımladığınız paket gençlerin kullandığı bir paket, hat bilgilerine bakarsanız hatta bana ait değil. Birde benim internet paketimi küçültmüşsünüz. Bu arada o sözleşme diye paraflattırdığınız kağıtları da ben imzalamadım. Daha ne söylenir bilmiyorum.

Hakan Hakan 101 Okunma

Cevaplar

 • Hakan20 Kasım 2015

  Hala konu ile ilgili geri dönüş almadim. Hala müşteriye geri dönüş yapıldı diyorsunuz. Nasıl bir zihniyet nasıl bir çalışma ahlaki... Yarın özellikle bir avukat tutup gerekli işlemleri baslatacagim.

 • Hakan21 Ekim 2015

  Hkn. [email protected] mailime bilgilendirme geçin lütfen. hala hediye dıye verdıgınız telefonu parasını 4 aydır benden alıyorsun Turkcell. Size mail attım cevap vermediniz 100 kere müşteri hzimetlerinizi aradım sonuç yok buraya yazıyorum yine sonuç yok... ...

 • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.10.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hakan13 Ekim 2015

  Çok yardımcı oldunuz. 100 kere müşteri hizmetlerinizle görüştüm. . Bizim yapacak birseyimiz yok diyip gecistiriyorlar. Müşteri hizmetlerinizı kaçtan ararım diye bir sorumu sormuşum ben, siz bana numarasini hatirlatiyorsunuz. Zaten 532 müşteriye hizmet edemeyen numaranizdan bir sonuç çıkmadığı için buraya yazdım. Sorunuma care bulmadığınız sürece bu konuşma böyle devam edecektir Bilginize sayın Turkcelllll

 • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler