27 Ocak 2015
Yorum Yap
#3005218

Turkcell Hediye Telefon Yanıltması!

Turkcell tarafından aralık ayının başında aranılıp şöyle denildi 'siz değerli müşterimize uzun süre Turkcell'li olduğunuz için 2 yıl abonelik sözünüze karşılık ücretsiz olarak Samsung ace telefon hediye edeceğiz. ' ben de kabul ettim cihaz geldi ardından fatura da 24 TL cihaz taksiti yansıtıldı.


Ben de itiraz edip görüşme kayıtlarının dinlenilmesini istedim 1 ay sürenin geçmesinin ardından 26 Ocak'ta müşteri temsilcisi tarafından aranılıp özür dileriz arkadaşımız hata yapmış siz aslında o kadar da değerli değilmişsiniz telefon hediye edemeyiz denildi, telefonu iade edebilirsiniz. Turkcell'in bizden telefonla aldığı taahhüt bizi bağlıyor da temsilcinin verdiği Turkcell'i bağlamıyor mu.

Mehmet Mehmet 2.220 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Ocak 2015

    Cevap kalıplarını buraya yapıştırarak sorun çözülmüyor 2 aylık bir zaman geçti henüz somut bir adım yok

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler