29 Ağustos 2014
Yorum Yap
#2656840

Turkcell Hediye Telefon Mağdur Etti

Mart ayında sabah saat 09.00-10.00 arası 532 beni 8 kere arayarak uyandırdı .Müşteri temsilcisi bayan 2 yıldır 200 tl'nin üstünde fatura ödediğim için bana hediye iPhone 5S göndereceklerini söyledi benim zaten iPhone 5S Gold'um olduğu için hediyeyi istemediğimi söyledim. Müşteri temsilcisi bana hediye bu sonuçta hiç bir ücret ödemeyeceksiniz alın arkadaşınıza ailenize hediye edin dedi. Hatta telefonu kabul ettiğimde 1 yıl boyunca faturama hiç zam gelmeyeceği sadece 160 tl ödeyeceğimi söyledi ama ısrarla kesinlikle telefon için ücret alınmayacağını söyledi , bende kabul ettim. Telefon adresime geleceğini ve formaliteden sözleşme imzalamam gerektiğini söyledi !Ben öğrenciyim ve şimdi her ay 300'ün üstünde fatura ödüyorum itiraz ettim ses kayıtları dinlendi sonuç kabul edilmedi.

Destina Destina 1.656 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler