Turkcell Hediye Telefon Mağdur Etti

Destina Destina29 Ağustos 2014 16:29

Mart ayında sabah saat 09.00-10.00 arası 532 beni 8 kere arayarak uyandırdı .Müşteri temsilcisi bayan 2 yıldır 200 tl'nin üstünde fatura ödediğim için bana hediye iPhone 5S göndereceklerini söyledi benim zaten iPhone 5S Gold'um olduğu için hediyeyi istemediğimi söyledim. Müşteri temsilcisi bana hediye bu sonuçta hiç bir ücret ödemeyeceksiniz alın arkadaşınıza ailenize hediye edin dedi. Hatta telefonu kabul ettiğimde 1 yıl boyunca faturama hiç zam gelmeyeceği sadece 160 tl ödeyeceğimi söyledi ama ısrarla kesinlikle telefon için ücret alınmayacağını söyledi , bende kabul ettim. Telefon adresime geleceğini ve formaliteden sözleşme imzalamam gerektiğini söyledi !Ben öğrenciyim ve şimdi her ay 300'ün üstünde fatura ödüyorum itiraz ettim ses kayıtları dinlendi sonuç kabul edilmedi.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Turkcell Logo Turkcell 01 Eylül 2014 13:59

Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.07.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Turkcell Logo Turkcell 29 Ağustos 2014 16:32

Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler