06 Ekim 2016
Yorum Yap
#6615529

Turkcell Hediye Telefon Kandırmacası!

Birkaç ay önce Turkcell'den bir kişi arayıp uzun zamandır Turkcell kullandığım için telefon hediye göndermek istedi. Bende herhangi bir ücret ödeyip ödemeyeceğimi sordum. Kendisi hiçbir ücret ödemeyeceğimi, sadece benden 3 yıl daha Turkcell'de kalma sözü vermem gerektiğini söyledi. Bende zaten hattımı değiştirmeyi düşünmediğim için kabul ettim. Telefon geldi henüz hiç kullanmadım. Daha sonra geçen hafta tesadüfen faturama bakarken detaylarını inceledim ve 'Smartphone Cihaz Taksit Bedeli... 19,94 TL' şeklinde bir ibare gördüm.


Meğer 36 ay taksitle bana bu telefonu hediye etmemişler satmışlar! Turkcell'i arayıp şikayette bulundum hemen. Konuşma kayıtlarının incelenip bana dönüleceği söylendi. Bugün mesajla konuşmaların incelendiği herhangi bir yanlışlık bulunmadığının tespit edildiği bildirildi. Tekrar aradım itiraz ettim, fakat yardımcı olmadılar. Bende hukuki işlemleri başlatıyorum!

Şeyma Şeyma 97 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler