18 Ağustos 2015

Turkcell Hediye Olarak Verilen Cihazın Parası Faturaya Yansıyor

Kasım 2013 tarihinde Adapazarı katlı pazar sokağında bulunan Turkcell bayii tarafından bana hediye olarak Samsung galaksi telefon verildi ama verilen cihaza her ay 20 TL ödüyorum. Faturamda başka bir cihaz kampanyası bulunduğu için cihazın ödemesi bitince bunu fark ettim. Turkcell gibi büyük bir şirkete insanları yanıltma hiç yakışmıyor. Bu zamana kadar ödemiş olduğum paranın iade edilmesini istiyorum.

Neşe 1.196 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 20.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz faks numarasına ulaşıp sözleşme sureti için talep ileteceğini aktarmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön