28 Haziran 2014

Turkcell Hediye Kampanyaları Konusunda Yanıltıyor!

Turkcell'in paketimizdeki dakika kadar mb hediye eden netsiz olmaz kampanyasına internetten katılmam üzerine telefonuma öncelikle hattıma tanımlı bir paketim olması gerektiği yazan bir mesaj geldi. Ben de bunun üzerine ben yaptım paketi satın alıp tekrar internet üzerinden kampanyaya katılım sağladım. Bunun üzerine 250 mb internet hattıma tanımlandı.


Halbuki benim paketim toplamda 500 mb ve yılların şarkısını da mahvedip bağıra çağıra reklamını yaptığınız kampanyanıza göre 500 mb hediye gelmesi gerekiyordu. Bunu müşteri hizmetlerinize bildirdiğimde bir de ısrarla bana,başka kampanyaya katılmışsınız siz diyor. Gözlerim görüyor çok şükür Turkcell,kampanya yapıyoruz diye insanları saf yerine koymayın!

Kübra 134 Okunma

Cevaplar

  • Kübra30 Haziran 2014

    bana verilen cevabın doğruluğa inansam ya da verdiğiniz cevapla tatmin olsam bunları tekrar dile getirmezdim zaten, kolaya kaçmayın

  • Turkcell Temsilcisi28 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.06.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön